Wieczór z Dharmą dla kobiet w Sanghaloce (Kraków)

Ostatni wieczór z Vidyatarą i Dharmą dla Kobiet w Sanghaloce (Kraków) Poniedziałek 18 Listopad 18:30

To seria spotkań, odbywających się co dwa tygodnie w poniedziałki wieczór w Sanghaloce, otwarta dla wszystkich kobiet chcących pogłębić swoje zrozumienie buddyzmu i medytacji. Jeśli jesteś ciekawa i chcesz się dowiedzieć więcej, to po prostu wpadnij.

Najbliższe terminy zajęć:
18 Listopad

Prowadzenie:
Vidyatara

Program na 18 Listopad:
To ostatnie spotkanie z serii spotkań, odbywających się co dwa tygodnie w poniedziałki wieczór w Sanghaloce, otwarte dla wszystkich kobiet chcących pogłębić swoje zrozumienie buddyzmu i medytacji. Jeśli jesteście ciekawe i chcecie się dowiedzieć więcej, to po prostu wpadnijcie.

W tym tygodniu podejmiemy refleksję nad uważnością i zastanowimy się jak wcielić ją w nasze życie. Zaczniemy od medytacji uważność oddychania a następnie posłuchamy wykładu na temat uważności w perspektywie buddyjskiej, odpowiadając na pytanie dlaczego praktyka ta jest tak ważna dla ciebie i dla świata. 

Więcej informacji wkrótce.
Drzwi otwieramy o 18:00, zajęcia trwają od 18:30-20:30.
Wieczór poprowadzi Vidyatara (w języku angielskim z polskim tłumaczeniem) więc spotkanie jest otwarte dla osób polsko i anglojęzycznych. Zwracamy się z prośbą o pomoc w tłumaczeniu z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Taka pomoc sama w sobie będzie dla nas darem życzliwości.
Do zobaczenia!
Vidyatara

Zapraszamy
Zespół Sanghaloki
Prosimy o datek 15zł.