Miejski Retrit kobiecy

Pięć Etapów Ścieżki: Pozytywne Emocje

Kiedy: 28 Marzec Sobota 9.00-18.00.

Miejsce: Sanghaloka

Temat: Pięć Etapów Ścieżki: Pozytywne Emocje

 28 marca (sobota) spotkamy się ponownie w Sanghaloce, by kontynuować temat Pięcioetapowej Ścieżki i tym razem zwrócić się w kierunku Pozytywnych Emocji, które są kolejnym po Integracji etapem na drodze duchowego rozwoju. Na tym etapie staramy się uczynić siebie jak najbardziej pozytywnymi. Rozumiemy przez to rozwijanie życzliwości, współczucia, radości, spokoju i wiary. Oczyszczamy i pokonujemy emocje negatywne. Wchodzimy do królestwa duchowego piękna. Jest to także etap medytacji, ponieważ te pozytywne emocje i wytwarzane przez was energie przenoszą was przez wszystkie poziomy wyższych stanów świadomości. Stając się bardziej obecnymi, bardziej zintegrowanymi i całymi, pracujemy nad pogłębieniem naszej pozytywności oraz wzmocnieniem i udoskonaleniem naszych stanów mentalnych, bliżej stanu, w którym możemy być otwarte na prawdę.

 

Program:

Program retritu opublikujemy w marcu. Jednak już teraz chciałybyśmy Was serdecznie zaprosić do udziału w wydarzeniu. Tak jak podczas pierwszego spotkania z naszej serii „Pięć Etapów Ścieżki” w marcu będziemy miały okazję do wspólnej medytacji, wysłuchania wykładu o pozytywnych Emocjach wygłoszonego przez naszego gościa Punyamalę, rozmowy w grupach i popołudniowych aktywności, które pozwolą nam na zgłębienie tematu. Na zakończenie wspólnie weźmiemy udział w rytuale.

Prowadzenie:
Spotkanie poprowadzi Saddhajala wraz z gościem, który przyjeżdża do nas z Anglii Punyamalą. W ciągu dnia zapewniamy tłumaczenie wszelkich aktywności, które odbędą się w języku angielskim. Godziny spotkania jeszcze są do ustalenia, ale zapewne będzie to większość dnia.

Kolejne spotkanie „Duchowa Śmierć” jako trzeci etap Ścieżki, planowane jest na maj 2020.

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza: https://www.testowa.sanghaloka.pl/zapisy-na-retrity/
Sugerowana kwota darowizny to 30 zł.

Zapraszamy do zapisów!