Wprowadzenie do medytacji buddyjskiej – online na zoom (Kraków, Warszawa i cały świat 🙂

 

Od maja do sierpnia pierwsza i trzecia środa miesiąca.

 

W trakcie pandemii niezależnie od miejsca, w którym jesteś możesz nauczyć się z nami medytacji za pośrednictwem zoom. W pierwszą i trzecią środę miesiąca łączymy się z Wami, żeby podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem w medytacji. Zajęcia te są otwarte dla każdego. Polecamy szczególnie tym z Was, którzy z medytacją mają do czynienia po raz pierwszy.

Uczestnictwo w spotkaniach możliwe jest za pośrednictwem zoom po uprzednim zapisaniu się poprzez maila: kontakt@buddyzm.info.pl. Link do spotkania zoom prześlemy Wam mailem. Prosimy o darowiznę przy zapisach – 15 zł/pojedyncze zajęcia: https://www.buddyzm.info.pl/szybka-platnosc-darowizna…/.

Na środowe wprowadzenie do medytacji zapraszamy wszystkich, którzy o medytacji do tej pory tylko słyszeli, ale nie mieli okazji sprawdzić jej na własnej skórze lub próbowali medytować za pomocą aplikacji i filmików w Internecie i chcą uporządkować swoją wiedzę. Na zajęciach uczymy naprzemiennie (co dwa tygodnie) medytacji życzliwości „metta bhawana” i uważności oddechu, poprzedzając każdą z praktyk medytacją body scan. Z naszą pomocą znajdziesz idealną pozę do medytacji, dzięki czemu ból pleców czy kolan nie będzie rozpraszał Twojej uwagi. Gorąco zachęcamy do przyjścia na obydwa spotkania, by zapoznać się z obiema praktykami stosowanymi w naszym ośrodku.

Środowe wprowadzenie do medytacji skierowane jest do każdego, kto chce rozpocząć nową przygodę w swoim życiu. Medytacja to znakomite narzędzie do ćwiczenia umysłu i uważności. Nie potrzebujesz specjalnego stroju ani maty, nie musisz interesować się buddyzmem ani być buddystą.

Zapisy: Wprowadzenie do medytacji (na zapisy) Prosimy o zgłaszanie się na
adres: buddyzm.triratna@gmail.com. 

Program:
17.55 – logowanie na zoom
18:00-19:30 – wprowadzenie do medytacji

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas: kontakt@buddyzm.info.pl

Prosimy o datek w wysokości 15 zł.

Harmonogram zajęć

jednorazowe wprowadzenie do medytacji​

Kurs Termin Miejsce medytacja jakiej uczymy
jednorazowe wprowadzenie do medytacji Środa 5 maja Sanghaloka/Online metta bhavana
jednorazowe wprowadzenie do medytacji Środa 19 maja Sanghaloka/Online uważność oddechu
jednorazowe wprowadzenie do medytacji Środa 2 czerwca Sanghaloka/Online metta bhavana
jednorazowe wprowadzenie do medytacji Środa 16 czerwca Sanghaloka/Online uważność oddechu

 

#Covid19
Ze względu na obecną sytuację spotkania w Sanghaloce (Kraków) i w Warszawie na Kępnej w formie stacjonarnej zostają zawieszone. Zapraszamy na zajęcia w formie online.

Do zobaczenia!
Zespół Sanghaloki