Wprowadzenie do medytacji buddyjskiej dla początkujących

Stacjonarnie w Krakowie


Wtorki 18:00 – 19:00 – od 8 Listopada

 

Zapraszamy na zajęcia stacjonarne. We wtorki spotykamy się w Sanghaloce ośrodku buddyjskim Triratny na krakowskim Kazimierzu, żeby podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem w medytacji. Zajęcia te są otwarte dla każdego. Polecamy szczególnie tym z Was, którzy z medytacją mają do czynienia po raz pierwszy.

Uczestnictwo w spotkaniach możliwe jest w formie stacjonarnej po uprzednim zapisaniu się i otrzymaniu potwierdzenia poprzez maila: kontakt@buddyzm.info.pl. Link do spotkania zoom prześlemy Wam mailem. Prosimy o darowiznę w sugerowanej kwocie 15 zł/pojedyncze zajęcia: link do szybkiej płatności.

Na wprowadzenie do medytacji zapraszamy wszystkich, którzy o medytacji do tej pory tylko słyszeli, ale nie mieli okazji sprawdzić jej na własnej skórze lub próbowali medytować za pomocą aplikacji i filmików w Internecie i chcą uporządkować swoją wiedzę. Na zajęciach uczymy naprzemiennie (co dwa tygodnie) medytacji życzliwości „metta bhawana” i uważności oddechu, poprzedzając każdą z praktyk medytacją body scan. Z naszą pomocą znajdziesz idealną pozę do medytacji, dzięki czemu ból pleców czy kolan nie będzie rozpraszał Twojej uwagi. Gorąco zachęcamy do przyjścia na obydwa spotkania, by zapoznać się z obiema praktykami stosowanymi w naszym ośrodku.

Wprowadzenie do medytacji skierowane jest do każdego, kto chce rozpocząć nową przygodę w swoim życiu. Medytacja to znakomite narzędzie do ćwiczenia umysłu i uważności. Nie potrzebujesz specjalnego stroju ani maty, nie musisz interesować się buddyzmem ani być buddystą.

Zapisy: Prosimy o zgłaszanie się na adres: kontakt@buddyzm.info.pl.

Program zajęcia stacjonarne Kraków:
17:45 – drzwi otwarte
18:00-19:00 – wprowadzenie do medytacji

Sanghaloka: ul. Augustiańska 4 m. 1u

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas: kontakt@buddyzm.info.pl

Prosimy o datek w wysokości 20 zł.

Harmonogram zajęć

jednorazowe wprowadzenie do medytacji​

Kurs Termin Miejsce medytacja jakiej uczymy
jednorazowe wprowadzenie do medytacji Wtorek 8 Listopada Sanghaloka uważność oddechu
jednorazowe wprowadzenie do medytacji Wtorek 15 Listopada Sanghaloka metta bhavana
jednorazowe wprowadzenie do medytacji Wtorek 22 Listopada Sanghaloka uważność oddechu
jednorazowe wprowadzenie do medytacji Wtorek 29 Listopada Sanghaloka metta bhavana