Wprowadzenie do medytacji buddyjskiej dla początkujących

Stacjonarnie w Krakowie


pierwsza i trzecia środa miesiąca 18:00 – 19:30

Zapraszamy na zajęcia stacjonarne. W środy spotykamy się w Sanghaloce ośrodku buddyjskim Triratny na krakowskim Kazimierzu, żeby podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem w medytacji. Zajęcia te są otwarte dla każdego. Polecamy szczególnie tym z Was, którzy z medytacją mają do czynienia po raz pierwszy.

Uczestnictwo w spotkaniach możliwe jest w formie stacjonarnej po uprzednim zapisaniu się i otrzymaniu potwierdzenia poprzez maila: kontakt@buddyzm.info.pl. 

Na wprowadzenie do medytacji zapraszamy wszystkich, którzy o medytacji do tej pory tylko słyszeli, ale nie mieli okazji sprawdzić jej na własnej skórze lub próbowali medytować za pomocą aplikacji i filmików w Internecie i chcą uporządkować swoją wiedzę. Na zajęciach uczymy naprzemiennie (co dwa tygodnie) medytacji życzliwości „metta bhawana” i uważności oddechu, poprzedzając każdą z praktyk medytacją body scan. Z naszą pomocą znajdziesz idealną pozę do medytacji, dzięki czemu ból pleców czy kolan nie będzie rozpraszał Twojej uwagi. Gorąco zachęcamy do przyjścia na obydwa spotkania, by zapoznać się z obiema praktykami stosowanymi w naszym ośrodku.

Wprowadzenie do medytacji skierowane jest do każdego, kto chce rozpocząć nową przygodę w swoim życiu. Medytacja to znakomite narzędzie do ćwiczenia umysłu i uważności. Nie potrzebujesz specjalnego stroju ani maty, nie musisz interesować się buddyzmem ani być buddystą.

Zapisy: Prosimy o zgłaszanie się na adres: kontakt@buddyzm.info.pl.

Program zajęcia stacjonarne Kraków:
17:45 – drzwi otwarte
18:00-19:30 – wprowadzenie do medytacji

Sanghaloka: ul. Augustiańska 4 m. 1u

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas: kontakt@buddyzm.info.pl

Prosimy o datek w wysokości 30 zł.

Harmonogram zajęć

Kurs Termin Miejsce medytacja jakiej uczymy
jednorazowe wprowadzenie do medytacji 7 czerwca Sanghaloka

metta bhavana

jednorazowe wprowadzenie do medytacji 21 czerwca Sanghaloka

uważność oddychania