Dwa dni praktyki z Vajrashurą

18-19 Listopada 

Dordzy Państwo, kochana Warszawska Sangho,

piszę, żeby zaprosić Was do wyjątkowych wydarzeń w listopadzie. Specjalnie dla nas przyjedzie do Polski wspaniały nauczyciel Dharmy z Irlandii, najmłodszy członek Kolegium Publicznych Preceptorów, czyli grupy doświadczonych ordynowanych, którzy podejmują decyzje o losie Triratny po śmierci Sangharakshity, założyciel Dublińskiego Centrum Buddyjskiego, niezwykle serdeczny i mądry człowiek, mój przyjaciel o imieniu Vajrashura.

Spędzimy razem dwa dni w Warszawie (goszczeni przez cudownych: Brygidę i Wojtka), żeby studiować z Wami Dharmę, spotykać się i rozmawiać, medytować. To wyjątkowa okazja, żeby porozmawiać o swojej praktyce z dużego formatu nauczycielem praktykującym w samym sercu Triratny. Dla osób nie mówiących po angielsku – będę wszystko tłumaczył.

  

Plan jest następujący:

W Piątek 18.11.22 o 19:30 na Śniadeckich Vajrashura poprowadzi specjalną sesję studiowania sutt, tylko dla Mitrów. Temat: budownie sanghi.
W sobotę 19.11.22 zapraszamy na Retrit Miejski, także na Śniadeckich. Vajrashura poprowadzi ze mną medytacje, wykład, studiowanie oraz rytuał, także na temat budowania sanghi, jako praktyki duchowej.
Zaczniemy o 9:00 podwójną medytacją, potem wykład i grupy, wspólny lunch.

Po lunchu – spacer, więcej medytacji oraz rytuał. Całość po trwa do około 17:00. Serdecznie prosimy o zostanie na całym wydarzeniu.
Zapisy na retrit miejski: triratna.warszawa@gmail.com

 

Sugerowana darowizna: 80zł
Czas trwania: 9:00- 17:00
Temat: budowanie sanghi, jako praktyka duchowa
Prowadzący: Vajrashura, Kshantipala
 

Część z Was zapłaciła za retrit miejski, który nie odbył się w styczniu z powodu pandemii. Wystarczy, że potwierdzicie chęć przybycia mailem i nie trzeba już za to płacić. Jeśli rezygnujecie – oddamy Wam pieniądze, lub możecie je przeznaczyć na inny retrit albo opłaty za zajęcia na Śniadeckich. Pozostałych zapraszamy do zapisów mailowych.

W niedzielę 20.11.22 Vajrashura pojedzie ze mną do Krakowa, gdzie wieczorem poprowadzi wieczór studiowania tylko dla mężczyzn, na który i Was, kochani Warszawianie (Panowie) zapraszamy.

 

Pozdrawiam serdecznie
Kshantipala