Wstęp do medytacji dla początkujących –  Środy Kraków

 

 

Na środowe wprowadzenie do medytacji zapraszamy wszystkich, którzy o medytacji do tej pory tylko słyszeli, ale nie mieli okazji sprawdzić jej na własnej skórze lub próbowali medytować za pomocą aplikacji i filmików w Internecie i chcą uporządkować swoją wiedzę. Na zajęciach uczymy naprzemiennie (co dwa tygodnie) medytacji życzliwości „metta bhawana” i uważności oddechu, poprzedzając każdą z praktyk medytacją body scan. Z naszą pomocą znajdziesz idealną pozę do medytacji, dzięki czemu ból pleców czy kolan nie będzie rozpraszał Twojej uwagi. Gorąco zachęcamy do przyjścia na obydwa spotkania, by zapoznać się z obiema praktykami stosowanymi w naszym ośrodku.

Środowe wprowadzenie do medytacji skierowane jest do każdego, kto chce rozpocząć nową przygodę w swoim życiu. Medytacja to znakomite narzędzie do ćwiczenia umysłu i uważności. Nie potrzebujesz specjalnego stroju ani maty, nie musisz interesować się buddyzmem ani być buddystą.

Program:

17:45 – czekamy na Was z herbatą, zachęcamy do przyjścia wcześniej, by poznać nasz ośrodek oraz prowadzących, a także porozmawiać  
18:00-19:30 – wprowadzenie do medytacji

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas: kontakt@buddyzm.info.pl

Prosimy o datek w wysokości 15 zł.

Harmonogram zajęć

jednorazowe wprowadzenie do medytacji​

KursTerminMiejscemedytacja jakiej uczymy
jednorazowe wprowadzenie do medytacjiŚroda 30 WrześniaSanghaloka – Krakówmetta bhavana
jednorazowe wprowadzenie do medytacjiŚroda 7 PaździernikaSanghaloka – Krakówuważność oddechu
jednorazowe wprowadzenie do medytacjiŚroda 14 PaździernikaSanghaloka – Krakówmetta bhavana
jednorazowe wprowadzenie do medytacjiŚroda 21 PaździernikaSanghaloka – Krakówuważność oddechu

 

#Covid19
Ze względu na obecną sytuację spotkania w Sanghaloce wyglądają inaczej niż dotychczas. W trosce o Wasze i nasze zdrowie zadbaliśmy o następującą organizację zajęć:
W zajęciach uczestniczyć może 16 osób. W związku z tym na każdy wieczór prowadzimy zapisy pod adresem: buddyzm.triratna@gmail.com. O rezerwacji miejsca poinformujemy Was w mailu zwrotnym. Prosimy o przemyślane rezerwacje. Kiedy osiągniemy limit 16 osób na dany wieczór, będzie można się zapisać na kolejne zajęcia, ale prosimy o nie przychodzenie bez potwierdzenia miejsca. W mailu potwierdzającym uczestnictwo wyślemy Wam także zasady bezpieczeństwa jakie przygotowaliśmy na okoliczność naszych spotkań. Prosimy o przestrzeganie tych zasad, m.in. nie przychodzenie na zajęcia, jeśli pogorszył się Twój stan zdrowia, dezynfekowanie rąk przy wejściu, noszenie masek do momentu zajęcia swojej maty, zadbanie o własne picie i przekąski, witamy się bezdotykowo.
Ze swojej strony zapewniamy dezynfekcję części wspólnych i wietrzenie pomieszczeń oraz zachowanie 1,5 m.odległości pomiędzy matami w sali do medytacji.
Zajęcia rozpoczynamy o 18.00, prosimy o punktualność. Możecie przyjść już o 17.45, wejście bezpośrednio do sali do medytacji.

Czekamy na Was i do zobaczenia!
Zespół Sanghaloki