Wakacje z Buddami – SOBOTA 2 lipca (Sanghaloka, Kraków)

śmiejący się mnichZapraszamy wszystkich serdecznie na nowy cykl spotkań Dharma Cafe.

W trakcie tych sobotnich spotkań w Sanghaloce będziemy mieli czas na medytację, wspólne śniadanie i rozmowę na interesujące nas tematy związane z Buddyzmem, medytacją, etyką. Szczególnie będziemy chcieli zwrócić uwagę na to jak w praktyczny sposób można stosować nauki Buddy w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie.
Spotkania będziemy zaczynać medytacją, a następnie w trakcie śniadania osoba prowadząca powie kilka słow na aktualny temat i zaczniemy dyskusję jak to wygląda w naszym doświadczeniu, lub po prostu zjemy sobie razem śniadanie i porozmawiamy.
Prosimy aby każdy w miarę możliwości przyniósł coś (wegetariańskiego) śniadaniowego np. drożdżówki, chleb, masło, pomidory, humus, ser itp. aby dołożyć się do wspólnego śniadania. Będzie kawa, herbata i mamy nadzieję, że jak zwykle dobra atmosfera. Oczywiście jak zwykle można przyjść na dowolną część programu i wyjść wtedy kiedy ma się na to ochotę ( no może nie podczas medytacji )

Data: sobota 2 lipiec godzina 10.00
Prowadzenie: Śantaka
Temat: “Buddyzm, Spotkania z rzeczywistością”

Program:
10.00 zaczynamy
10.15 – 11 medytacja
11.00 – 13.00 śniadanie, wykład, wspólna rozmowa

Wstęp wolny. Sanghaloka funkcjonuje na bazie ekonomii życzliwości i szczodrości. Właśnie dzięki, między innymi waszej szczodrości i życzliwości ośrodek może się rozwijać, oferować kursy i zajęcia. Jeśli będziecie czuli, że możecie zostawić jakiś datek, będziemy wdzięczni.

Serdecznie zapraszamy!